Novcod Bayi Sipariş Yönetim Yazılımı

Novcod Bayi Sipariş Yönetim Yazılımı Bayi yönetimi için geliştirilen B2B yazılımı ile bayilerinizi tek merkezden yönetin. Bayilere özel uygulayacağınız satış politikalarıyla, işinizi büyütün.

Bayi Sipariş Yönetimi Yazılımı Hakkında

Bayi yönetimi için geliştirilen B2B yazılımı ile bayilerinizi tek merkezden yönetin. Bayilere özel uygulayacağınız satış politikalarıyla, işinizi büyütün.

B2B Satış Modeli

Business To Business kelime grubunun kısaltmasından oluşan B2B modeli satış yöntemi, firmalar arasındaki satışı ifade etmektedir. B2B yazılımı içeren programların firmaların karşılıklı alışverişlerine önemli katkısı olmaktadır. Firmalar faaliyetlerinin devamı için gereken ürünleri bu yazılımlar sayesinde rahatça bulmaktadır. Ayrıca uzun süreli iş dostluklarının da önü açılmaktadır. B2B programları web sitesi şeklinde olabileceği gibi, mobil uygulama şeklinde de görülmektedir.

Tüm Süreçler Kontrol Altında

Novcod Bayi Sipariş Yazılımı, temelde işletmenin tüm sipariş süreçlerini kontrol altına alan bir online Web tabanlı ve mobil uygulama yazılımıdır. AltBayilerin Siparişleri ilgili Bayiye ve Bayiden onay lana siparişler direk Fabrikaya sipariş edilir. Bayi Sipariş yazılımı ile stoklarınızı da alt bayi ve/veya müşterilerinize açarak sipariş alabilirsiniz. Her Müşterinize ayrı iskonto ( her ürün grubu içinde ayrı iskonto tanımlanabilir.) ve ödeme koşulları belirleyebilirsiniz.

Pratik Bayi Siparişi

Bu modülde ürünlerinizi en ince ayrıntısına kadar tanımlayıp, her müşteriye ayrı stok,depo iskonto ve ödeme koşulları belirleyerek sipariş esnasında oluşabilecek hata ve yanlışlıkların önüne geçebilirsiniz. Stok durumuna göre sipariş kabul ederek stok maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Bu yazılım temelde bayilerın ürünlere ait tüm detayları görerek sipariş vermesini sağlar. Ürün stok miktarı, ürün gramajları, koli adedi, Güncel ürün fiyatı ve uygulanan iskonto gibi tüm bilgieri görerek sipariş verilmesi hatayı ortadan kaldırmaktadır.

Yazılım Özellikleri

Bayi yönetimi için geliştirilen B2B yazılımı ile bayilerinizi tek merkezden yönetin. Bayilere özel uygulayacağınız satış politikalarıyla, işinizi büyütün.

Stok Tanımlama

Elinizde bulundurduğunuz ürünleri gruplarına göre ayırıp alt gruplar oluşturup stoklarınızı tanımlayabilirsiniz. Stoklarınıza satışta veya alışta uygulamak istediğiniz iskonto varsa onları belirlemeniz mümkün . Ayrıca elinizde bulunmasını istediğiniz ürünlerin max –min limitlerini belirleyerek, stoklarınızda limitlerin dışına çıkıldığı taktirde program otomatik olarak sizi uyaracaktır.

Elinizde bulundurduğunuz ürünlerin kaydını yapabileceğiniz bir bölümdür.

Detaylı Bilgi

Bayi Tanımlama

Firmanıza ait Bölge Bazlı Bayilerin kayıtlarının yapılabileceği bölümdür. Firmanıza kayıtlı yurtiçi ve yurtdışı Bayilerin para birimlerinin ve bayiye ait alt bayilerinin bilgilerinin tanımlanmasıyla bayi tanımlama işlemleri başlar. Bayiye ait özel stok ve depo iskontolarıda bayilere özel tanımlanabilir. Ülke ve Şehir bilgileri de bu ekranda tanımlanır.

Detaylı Bilgi
Depo Tanımlama

Novcod Bayi Yönetim Yazılımı depo yönetimi sistemlerine yeni bir soluk getiriyor. Sahip olduğu yenilikçi özellikleri, kolay kullanılabilir arayüzü, mobil çözümü ve kolay entegrasyonu ile Novcod Bayi Yönetim Yazılımı düşük maliyetli ve kolay entegre edilebilir deponuzu başarıyla yönetir.

Detaylı Bilgi

Sipariş ve Sevk Tanımlama

Diğer Ticari yazılımlar ürünleriyle tam entegre çalışarak bayiler ve merkez arasındaki iletişimi kesintisiz olarak sunarak operasyonel verimliliğin artmasına katkıda bulunuyor. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilme özelliği sayesinde ise sipariş ve tahsilat süreçlerinin uçtan uca yönetimine imkan sağlıyor. Bayiler ise kendileriyle paylaşılan duyuruları ve raporları ister mobilden isterse bilgisayarından takip edebiliyor; 7/24 sipariş girebiliyor sipariş durumlarını takip edebiliyorlar.

Detaylı Bilgi
Üretim Tanımlama

Üretim Planlamasının amacı üretim sürecinde yapılmakta olan faaliyetleri minumum maliyetle gerçekleştirerek ve zamanında üretim yaparak tüketici taleplerini karşılamaktır.

Detaylı Bilgi

Kullanıcı Tanımlama

Novcod Bayi Yönetim Yazılımında Fabrika, Bayi, Alt Bayilerin kullanıcılarının tanımlandığı bölümdür. Kullanıcıya ait tüm bilgiler ve yetkiler bu bölümden girişleri yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi
Özel Raporlar

Novcod Bayi Yönetim Yazılımında iki tarih arası filitrelemeli birden çok rapordan oluşur. Gelen Sipariş Raporları Sevk Edilen Siparişler, Tamamlanan Siparişler, İptal Edilen Siparişler, Silinen Siparişler, Günlük Üretim Raporları, Stok Raporları, Sipariş-Sevk Raporları, Bayi Raporları, Depo Raporları gibi istenilen özel raporlamalardan oluşan bölümdür.

Detaylı Bilgi

Bizimle İletişime Geçin

Novcod Yazılım, kuruluşundan bugüne kadar sürdürdüğü müşteri odaklı hizmet anlayışı ile firma ve kurumların ihtiyaçlarına yenilikçi ve özgün yazılım çözümleri sunmaktadır.

novcodtr@info.com

444 12 70

Türkiye