NOVCOD BASİC MUHASEBE

Novcod Basic ile pratik ve kullanıcı dostu arayüzü ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için ön muhasebe artık çok daha kolay ve hızlıdır. Muhasebe bilgisine ihtiyaç duymayan yapay zeka yazılımı. Novcod Basic Muhasebe Yönetimi Sayesinde dilediğiniz her yerden hesaplarınıza hızlı ve kolay erişim sağlayın, gelir ve giderlerinizi anlık kontrol altına alın. Tüm muhasebe kayıtlarınızı tek ekrandan kolayca giriş çıkış yaparak her türlü raporlamalarınızı alın Vadesi Gelmiş Tahsilat ve Tediyeler Bildirimlerle Anlık Haberiniz olur. Basit Muhasebe sistemi sayesinde her şeyi tek ekrandan yönetebilirsiniz.

Fatura oluşturma ve yazdırma

Yaptığınız satışları satış faturaları olarak Novcod Basic’le kaydederek hem müşterinize ait satış ve tahsilat bilgisini kayıt altına alırsınız hem de fatura çıktınızı yazdırabilirsiniz.

Cari hesap ekstresi oluşturma, paylaşma, yazdırma

Çalıştığınız cari hesaplarla olan işlem geçmişlerinizi, gelir ve gider faturalarınızı, tahsilat ve ödeme işlemlerinizi kayıt altında tutabilir, cari hesap ekstresi excel, pdf paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Müşteri Ekranı özelliği sayesinde carilerinize özel bir sayfa açabilir, ikiniz arasındaki işlemleri bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Şirket giderlerinin takibi

Tedarikçilerinizden gelen alış faturaları haricinde kira, su/elektrik/internet faturaları, taksi fişleri, mutfak harcamaları, personel maaşları, primler, vergi ve banka komisyonları gibi giderlerinizi kolayca takip edebilir, gider kategorileri yardımıyla belli bir zaman aralığında hangi kategoride daha çok gideriniz olduğunu raporlayabilirsiniz.

Personel giderlerinin takibi

Çalışan maaşlarını ister tek tek ister tekrarlayan giderler yardımı ile Novcod Basic kaydedebilir, çalışanlarınıza verdiğiniz avans, prim gibi ödemeleri, çalışan işlem geçmişini ayrıca takip edebilirsiniz. Çalışanlarınızın şirket adına ceplerinden yaptıkları harcamaları çalışan bakiyesi üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Kasa, banka, senet ve çeklerin takibi

Kasa ve banka hesaplarınızı, verdiğiniz veya aldığınız çekleri ayrı ayrı Novcod kaydederek yaptığınız bütün tahsilat ve ödemeleri kolayca takip edebilir, Nakit Akışı Raporu sayesinde önünüzdeki 12 ay boyunca nakdinizin ne durumda olacağını öngörebilirsiniz.

Virman Kaydı

Novcod Basic ile tüm virman hareketlerinizi tek bir giriş ekranı ile yapabilirsiniz. Yapılan virman hareketlerini Cari,Kasa,Banka işlemlerine otomatik olarak aktarılır.

Otomatik hatırlatmalar

Novcod Basic Web uygulama üzerinden sesli bildirimler alabilirsiniz.

Dataları İçe/dışa aktarma

Kullandığınız başka bir programdan veya Excel'den Novcod ‘a geçiş yapmayı planlıyorsanız, verilerinizi içe aktararak kolayca işlem yapabilirsiniz. Novcod ‘a girdiğiniz verileri de istediğiniz zaman dışa aktarım yoluyla Excel formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Raporlamalar;

Novcod Basic Muhasebe Fişlerinden yapılan girişlerle ilgili masraf yerleri ve alt kategorilerine göre istediğiniz raporları elde edebilirsiniz.

 • Kasa, Banka Raporlamaları
 • Çek Senet Raporlamaları
 • Cari Raporlamalar
 • Gelir – Gider ve Nakit Akış Raporlamaları
 • Proje süresince kaliteli hizmete yönelik faaliyetler
Novcod Basic Muhasebe Yazılımının Avantajları
 • Bilgisayara indirilen geleneksel programların aksine Novcod Basic Programının kurulum, donanım, yazılım ve veri saklama maliyeti yoktur.
 • Hesabınıza girdiğiniz tüm veriler yüksek standartlarda korunur, her gün yedeklenir.
 • Novcod Basic kullanmak için tek bir cihaz veya internet ağı ile sınırlı kalmazsınız.
 • İnternet olan her yerden hesabınıza erişim sağlarsınız.
 • Hesabınıza sınırsız kullanıcı ekleyebilir; mali müşaviriniz, çalışanlarınız veya ortaklarınızla aynı anda ve senkronize bir şekilde çalışabilirsiniz.
 • Novcod kullanıcılarımızdan aldığımız taleplerle sürekli geliştirilen bir programdır. Bulut tabanlı olması sayesinde, Novcod'a eklenen yeni özellikler anında sizin hesabınıza da yansır.
 • Novcod Basic dizüstü veya masaüstü bilgisayarlar üzerinden web tarayıcısı yoluyla kullanabileceğiniz gibi, iOS ve Android mobil uygulamalarımızı tablet veya akıllı telefonlarınıza indirip bulunduğunuz her yerden online olarak finansal verilerinizi yönetebilirsiniz.